UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Niektórzy myślą że myślą - Statystyki pokazują że tras S jest bezpieczna, to ma tylko na celu dojenie kasy. Czemu nie postawią tego w centrum miasta? No tak nie przyniosło by zysków.
@Niektórzy myślą że myślą - Statystyki pokazują że tras S jest bezpieczna, to ma tylko na celu dojenie kasy. Czemu nie postawią tego w centrum miasta? No tak nie przyniosło by zysków.