UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Niektórzy myślą że myślą - Statystyki pokazują że tras S jest bezpieczna, to ma tylko na celu dojenie kasy. Czemu nie postawią tego w centrum miasta? No tak nie przyniosło by zysków.


Anuluj