UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to teraz weź statystyki wypadków i zobacz ile ich było na drogach klasy S a potem pomyś czemu w wiekszośćci są one powodowane przez samochody ciężarowe i busiarzy którzy jeżdzą nwet gdy śpią.

auuuu23

Anuluj