Wybrany wątek opinii
Jak już piszecie taki artykuł to może chociaż podacie najbliższe odcinki pomiarowe. Jeden z pomiarów będzie od mostu na Wiśle do Nowego Dworu, inny za Pasłękiem.
Do moderacji
Odpowiedz
28
13
@Dojenie Kierowców i nic więc - Inny za Pasłękiem, ale gdzie dokładniej? (Ucieło poprzednią wypowiedź?
Do moderacji
Odpowiedz
14
18
@Dojenie Kierowców i nic więc - Wiedziałem że czytelnicy portelu nie zawiodą Jeśli ktoś zostaje ukarany za łamanie prawa to wg ciebie jest " dojenie kierowców " to pewnie uważasz że ściganie ludzi Watykanu za przestępstwa na dzieciach to atak na kościół. Jeśli ktoś wyłudził miliardy i uciekł na Węgry jest prześladowany przez Tuska ? Ręce opadają
Do moderacji
Odpowiedz
14
12
@Dojenie Kierowców i nic więc - Odcinek ten będzie od Węzła Pasłęk Północ okolice stacji paliw BP do Węzła Marzewo
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Dojenie Kierowców i nic więc - Doić kierowców (piratów), zrobić jak w w Szwajcarii i Australii.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3