Wybrany wątek opinii

Nie mam nic przeciwko stawianiu fotoradarów czy innych tego typu urządzeń w miejscach, gdzie faktycznie ograniczenie prędkości jest zasadne. Ale umówmy się co do jednego - kto S7 jedzie 100 albo 120 km/h? I jeszcze jedno - jak ktoś stawia radary na S7 to niech nie mówi, że to dla bezpieczeństwa...
(2026.01.29)
Jeśli dzięki tym radarom ludzie będą jeździć 120 a nie 200 czy 300 to jest to poprawa bezpieczeństwa. Czego nie rozumiesz
Niektórzy myślą że myślą (2026.01.29)
@Niektórzy myślą że myślą - Statystyki pokazują że tras S jest bezpieczna, to ma tylko na celu dojenie kasy. Czemu nie postawią tego w centrum miasta? No tak nie przyniosło by zysków.
(2026.01.29)
@Niektórzy myślą że myślą - Kiedy widziałeś na S7 kogoś z prędkością 300 km/h? Pomyliłeś chyba kraje...
(2026.01.29)
Ja widziałem, Sebastiana Majtkiewicza. I swoją jazdą 300 km/h zabił pewną rodzinę.
(2026.01.29)
Powrót do komentarzy