Wybrany wątek opinii
Nie mam nic przeciwko stawianiu fotoradarów czy innych tego typu urządzeń w miejscach, gdzie faktycznie ograniczenie prędkości jest zasadne. Ale umówmy się co do jednego - kto S7 jedzie 100 albo 120 km/h?
I jeszcze jedno - jak ktoś stawia radary na S7 to niech nie mówi, że to dla bezpieczeństwa...
Do moderacji
Odpowiedz
42
25
Jeśli dzięki tym radarom ludzie będą jeździć 120 a nie 200 czy 300 to jest to poprawa bezpieczeństwa. Czego nie rozumiesz
Do moderacji
Odpowiedz
15
8
@Niektórzy myślą że myślą - Statystyki pokazują że tras S jest bezpieczna, to ma tylko na celu dojenie kasy. Czemu nie postawią tego w centrum miasta? No tak nie przyniosło by zysków.
Do moderacji
Odpowiedz
7
8
@Niektórzy myślą że myślą - Kiedy widziałeś na S7 kogoś z prędkością 300 km/h?
Pomyliłeś chyba kraje...
Do moderacji
Odpowiedz
9
6
Ja widziałem, Sebastiana Majtkiewicza. I swoją jazdą 300 km/h zabił pewną rodzinę.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1