UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ty sobie lepiej ustaw tempomat na 50,wtedy na pewno będzie bezpieczniej. A na pewno będziesz czuł się bezpieczniej jak przesiądziesz się do komunikacji mieskiej.

fgj

Anuluj