UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty sobie lepiej ustaw tempomat na 50,wtedy na pewno będzie bezpieczniej. A na pewno będziesz czuł się bezpieczniej jak przesiądziesz się do komunikacji mieskiej.
fgj
Ty sobie lepiej ustaw tempomat na 50,wtedy na pewno będzie bezpieczniej. A na pewno będziesz czuł się bezpieczniej jak przesiądziesz się do komunikacji mieskiej.
fgj