UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Masz rację w pierwszym zdaniu Działka NIE jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, - I tu będę polemizował, bo zamiast wystawiać pięć razy na przetarg i tracić czas trzeba zmienić plan na posiedzeniu Rady. Jak w takim razie NIE widzi ciągnący się kilka lat temat budowy bloku 4 piętrowego przy ulicy 12 Lutego między istniejącym 4 piętrowym budynkiem, a Bankiem Spółdzielczym, który o mało by nie powstał. Dla mnie elbląskie Plany Zagospodarowania Przestrzennego nie są żadną wyrocznią i zawsze mozna je zmienić, tak jak działkę rolniczą odrolnić. Po chaotycznej zabudowie Elbląga ostatnich 20 lat nie widzę żadnego przemyślanego planu, ani wizji. Tu pole, tam sklep, tu blok, tu łąka, tu ogrodki działkowe itp. , to jest współczesny Elbląg. Buduje, kto kupi i zapłaci, co chce. Jedyną przemyślaną wizję ma Osiedle Muminków wybudowane przez firmę Mytych na ulicy Wileńskiej.