Wybrany wątek opinii

pierwszy! elo!
(2026.01.27)
Tak Ci się tylko wydaje!
(2026.01.27)
Ostatni będą pierwszymi. Kocham WOŚP i wszystkich co tak krytycznie jadą jadem na Jurka. Pamiętajcie dzięki wam pośrednio ludzie na złość prawicy wpłacają więcej i chętniej na Orkiestrę. Nie dajecie kasy ale dorzucacie swoja cegiełkę do kolejnych rekordów jak co roku. Elblążanie maja was gdzieś i czekaja na więcej jadu bo jak sami widzicie miasto ma kolejny rekord!!! Ale wam gul staje w gardle. Hahahahaha
(2026.01.27)
Zobacz sobie te rekordy przez pryzmat inflacji, a zobaczysz coś innego. Warto też zapoznać się z historią kto, jak i po co wypromował tę całą fundację. Jedyny podziw należy się wolontariuszom którzy poświęcają swój czas i angażują się w te zbiórki.
(2026.01.27)
Jedyny podziw tak jak mówisz są wolontariusze ale nawet oni bez darczyńców są zbędni i niepotrzebni. To tak nie działa. Wszyscy zaangażowani w Orkiestrę zasługują na podziw ci wpłacający przede wszystkim.
(2026.01.28)
Powrót do komentarzy