UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jedyny podziw tak jak mówisz są wolontariusze ale nawet oni bez darczyńców są zbędni i niepotrzebni. To tak nie działa. Wszyscy zaangażowani w Orkiestrę zasługują na podziw ci wpłacający przede wszystkim.
Jedyny podziw tak jak mówisz są wolontariusze ale nawet oni bez darczyńców są zbędni i niepotrzebni. To tak nie działa. Wszyscy zaangażowani w Orkiestrę zasługują na podziw ci wpłacający przede wszystkim.