UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jedyny podziw tak jak mówisz są wolontariusze ale nawet oni bez darczyńców są zbędni i niepotrzebni. To tak nie działa. Wszyscy zaangażowani w Orkiestrę zasługują na podziw ci wpłacający przede wszystkim.


Anuluj