34
27.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Ploterek - Też mnie działają na nerwy pseudo miłośnicy piesków, które ludziom pod bramką lub klatką pieski nasraja a miłośnicy zwierząt udają że nie widzą bo to przecież nie ich odchody
(2026.01.29)
Masz pojęcie o czym piszesz? Totalnie mylisz osiedla Muminki to nie Mytych haha
........ (2026.01.30)
To nie kanał tylko rzeka Elbląg !
Rzeka (2026.02.02)

info

0  
  0
To nie kanał tylko rzeka Elbląg !
To jest chore (2026.02.02)

info

0  
  0