A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Ploterek - Też mnie działają na nerwy pseudo miłośnicy piesków, które ludziom pod bramką lub klatką pieski nasraja a miłośnicy zwierząt udają że nie widzą bo to przecież nie ich odchody
Masz pojęcie o czym piszesz? Totalnie mylisz osiedla Muminki to nie Mytych haha
To nie kanał tylko rzeka Elbląg !
To nie kanał tylko rzeka Elbląg !