27
20.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jakie głupie komnety obrażajace prezydenta. on i tak na to leje, wasze pisanie agresywne niczego nie zmieni, hehe karol Nawrocki wygrał a wam skacze gullll dwie godziny gosia gosia gosia :) haha ale dziecinada haha żęnada i to ukazuje jak bardzo im się spieszyło jak już chcieli być na szcycie a tutaj ZONK hahaha i dobrze, oliwa sprawiedliwa buhahaha
(2026.01.20)
już nie reklamuj nie reklamuj, ten albm nie jest ciekawy album Krynica Morska. Wioska rybacka i elbląski kurort na dawnych pocztówkach. - bardzo słaby i wtórny klepanie tego co w sieci jest darmo
(2026.01.20)

info

3  
  5
tez bardzo się cieszę że Szanowny prezydent Polski Pan Karol Nawrocki został prezydentem i zapewne wygra drugą kadencję! Oby tak się stało. Całą rodziną na niego głosujemy i podkreślam że nie oglądam tv repulika a efauen, polszit i w likwidacji
(2026.01.20)
No to skończ pajacowanie.
(2026.01.20)
Świetnie ten wpis pokazuje jaki jest elektorat tzw. prawicowy, "żęnujący" po prostu.
(2026.01.20)
Nawet nie pisz mi tu o miękiszonie i ciepłych kluchach.
(2026.01.20)
Zazdrości i nienawiści, krytyki bez liku jak zwykle i co to daje ? jakąś satysfakcję chyba tym ciągle niedowartościowanym.
(2026.01.20)

info

3  
  1
... I to nie będzie powieść Mroza
(2026.01.20)

info

1  
  1
Karol Nawrocki to jest bardzo dobry Prezydent! Oby rządził Polską twarda ręką jak do tej pory i wetował nieuzasadnione ustawy. Brawo brawo brawo! Jest w moc. Karol Nawrocki... mam jego koszulkę! Nosze dumnie na zjazdach POKO-nanych; -D
(2026.01.20)

info

11  
  9
Dla mnie Krynica to świetne miejsce dla akcji kryminałów. Od kiedy pamiętam to zawsze było to królestwo gdańskiej mafii, narkotyków, prostytucji i totalnej zmowy milczenia.... Oby tylko mróz nie napisał czegoś prawdziwego bo podzieli los księdza zycha i wielu, wielu innych.... To oczywiście żart, bo przecież to nie możliwe aby w państwie prawa istniały enklawy mafii....
(2026.01.20)

info

11  
  4