27
20.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Reklamujmy Krynicę Morską, podobno świat oszalał na punkcie Polski. Jesteśmy globalną potęgą turystyki w Europie. Przed nami tylko Malta zalicza większy ruch turystyczny, za nami Hiszpania, Grecja, Włochy, to wręcz niesamowite. Urocza Krynica Morska to jedno z najmniejszych miast w Polsce, w tym roku obchodzi 35--cio lecie uzyskania praw miejskich, no i te piekne piaszczyste plaże, cudowna.
(2026.01.20)

info

6  
  3
Jak wygrał? Niczego nie wygrał a jedynie go przepchnęli tak jak Dude który dziś nic nie znaczy i nikt z nim nie chce rozmawiać a jest jedynie jednym wielkim memem. Batyr niech sobie jest to i tak bez znaczenia skoro jedno mówi a drugie robi. Mówi że budżet jest tragiczny a w tym samym dniu w innym miejscu że Polska jest potęgą w G20.Też się z tego wszyscy śmieją. Ba nawet podpisał ten budżet buahahaha
(2026.01.20)
Tania prowokacja. Osioł nie jeden też głosował na Batyra i podkreślam że nie oglądam tych tvzarublika i innych stacji. Szanowny prezydent jak zawsze jest ale tylko z nazwy. Głosuj sobie nawet na trzecia kadencję. Buahahahaha Jakie trzeba mieć smutne życie żeby pisać takie duperele i kocopoły jak wyborca z prawej strony
(2026.01.20)
W Krynicy tylko sto procent, to słabo jako filia zamiejscowa małej Sycylii powinno być minimum 150%i oczywiście na donia i jego ludzi...
(2026.01.20)

info

4  
  1
takie trzeba mieć smutne życie aby własnie PISAC twoje takie jak twoje komenty hahah idż na ryby lepiej buhahaha
(2026.01.21)
własnie dobrze że Karol Nawrocki wygrał a pisanie na niego i zaprzeczanie że ktoś go rpzepchnał to tania prowokacja i żałosne płaczenie z przegranej. Naród wybrał, wszyscy polacy wybrali Karola Nawrockiego i żadne głupie niemerytoryczne wpisy nieczego nie zmienia. Jakies pisanie po pseudo niby to ma być obraza? haha on i tak bedzie nadal panował i zarabiał a potem emeryutruka prezydenta dozywotnia, mówi wam to co? hahah a potem drugia i czwarta kadnecja a wam pozostaje dac minusa w komencie buhaha żałosne ale macie smutne zycie hahaha Nawrocki wygrał! prawda wyszła na jaw! Brawo! Kocham!
(2026.01.21)
O Boże! Poza tym wszystko w porządku? Może lekarz się by przydał.
(2026.01.21)