UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zazdrości i nienawiści, krytyki bez liku jak zwykle i co to daje ? jakąś satysfakcję chyba tym ciągle niedowartościowanym.
Zazdrości i nienawiści, krytyki bez liku jak zwykle i co to daje ? jakąś satysfakcję chyba tym ciągle niedowartościowanym.