UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jakie głupie komnety obrażajace prezydenta. on i tak na to leje, wasze pisanie agresywne niczego nie zmieni, hehe karol Nawrocki wygrał a wam skacze gullll dwie godziny gosia gosia gosia :) haha ale dziecinada haha żęnada i to ukazuje jak bardzo im się spieszyło jak już chcieli być na szcycie a tutaj ZONK hahaha i dobrze, oliwa sprawiedliwa buhahaha


Anuluj