Wybrany wątek opinii
tez bardzo się cieszę że Szanowny prezydent Polski Pan Karol Nawrocki został prezydentem i zapewne wygra drugą kadencję! Oby tak się stało. Całą rodziną na niego głosujemy i podkreślam że nie oglądam tv repulika a efauen, polszit i w likwidacji
Do moderacji
Odpowiedz
15
12
Tania prowokacja. Osioł nie jeden też głosował na Batyra i podkreślam że nie oglądam tych tvzarublika i innych stacji. Szanowny prezydent jak zawsze jest ale tylko z nazwy. Głosuj sobie nawet na trzecia kadencję. Buahahahaha Jakie trzeba mieć smutne życie żeby pisać takie duperele i kocopoły jak wyborca z prawej strony
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
takie trzeba mieć smutne życie aby własnie PISAC twoje takie jak twoje komenty hahah idż na ryby lepiej buhahaha
Do moderacji
Odpowiedz
0
3