UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla mnie Krynica to świetne miejsce dla akcji kryminałów. Od kiedy pamiętam to zawsze było to królestwo gdańskiej mafii, narkotyków, prostytucji i totalnej zmowy milczenia.... Oby tylko mróz nie napisał czegoś prawdziwego bo podzieli los księdza zycha i wielu, wielu innych.... To oczywiście żart, bo przecież to nie możliwe aby w państwie prawa istniały enklawy mafii....


Anuluj