UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dla mnie Krynica to świetne miejsce dla akcji kryminałów. Od kiedy pamiętam to zawsze było to królestwo gdańskiej mafii, narkotyków, prostytucji i totalnej zmowy milczenia.... Oby tylko mróz nie napisał czegoś prawdziwego bo podzieli los księdza zycha i wielu, wielu innych.... To oczywiście żart, bo przecież to nie możliwe aby w państwie prawa istniały enklawy mafii....