UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Karol Nawrocki to jest bardzo dobry Prezydent! Oby rządził Polską twarda ręką jak do tej pory i wetował nieuzasadnione ustawy. Brawo brawo brawo! Jest w moc. Karol Nawrocki... mam jego koszulkę! Nosze dumnie na zjazdach POKO-nanych; -D