UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tez bardzo się cieszę że Szanowny prezydent Polski Pan Karol Nawrocki został prezydentem i zapewne wygra drugą kadencję! Oby tak się stało. Całą rodziną na niego głosujemy i podkreślam że nie oglądam tv repulika a efauen, polszit i w likwidacji


Anuluj