UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tez bardzo się cieszę że Szanowny prezydent Polski Pan Karol Nawrocki został prezydentem i zapewne wygra drugą kadencję! Oby tak się stało. Całą rodziną na niego głosujemy i podkreślam że nie oglądam tv repulika a efauen, polszit i w likwidacji