UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Karol Nawrocki to jest bardzo dobry Prezydent! Oby rządził Polską twarda ręką jak do tej pory i wetował nieuzasadnione ustawy. Brawo brawo brawo! Jest w moc. Karol Nawrocki... mam jego koszulkę! Nosze dumnie na zjazdach POKO-nanych; -D