A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
niczego nie bedzie mozecie pisać, papier wszystko przyjmie tylko robić nie ma komu :) hehe i tak niczego nie bedzie a bicie piany aż łupiez z karku :) i głupie komenty
@Tylko grzecznie pytam - No dobrze, że pytasz grzecznie, .. my tu jesteśmy dla grzecznych I robimy dla grzecznych, jeśli oczywiście zawsze będziecie grzeczni - pytasz czy pozostaną jeszcze długo na stołkach... no oczywiście' -stołki są tak konstruowane, że każdy stołek jest wykonany indywidualnie pod każdego stołko- dupca I jest szyty na miarę. i nie da się tego zmienić - tak jak nie da się zmienić praw fizyki
Pozdrowienia dla cenzora. I kolejny raz powtórzę boicie się już wszystkiego czujecie, że idzie zmiana..... To co do bauera pod berlin?
"Jesteśmy tak naprawdę na początku drogi. Jeśli powstanie jakikolwiek dokument, to wtedy będziemy mogli rozmawiać o konkretach" tlumacze na nasze: gdy my bedziemy u wladzy nic nie powstanie.
A ty sie dobrze czeujesz? Zamist łuku masz linie prostą - to ktora bedzie szybsza?
@koń pociągowy - Pociągi przez Malbork, Tczew nie osiągną takich czasów przejazdów. Bo linia jest już na wyczerpaniu przepustowości i priorytetem są tam pociągi Pendolino. Na nowej trasie przez NDG takiego problemu nie będę całe szczęście. I będzie można dojechać do Gdańska w pół godz
Śliwka z Boguckim profanowali kościół na potrzeby politycznej hucpy. relację przedstawia pisowski portal którego nazwy nie wymienię. Obrzydzenie mam po tym jak portal serwuje pisowską demokrację - albo chwalisz pisiistów, albo usuwamy i blokujemy. Jest pis portal, pis kościół i pis poglądy. Na sali młodzież 80+, bo temat profanacji przybytku brzmi "Polska dla młodych". Nawet postawa i moralność Nawrockiego niczego w sumieniu old pisiorów nie ruszyła. A kościół beczy, że nie ma sal na religię. Bogucki fizycznie dopasowuje się do Lenina i Felka Dzierżymordy.
Grasz w odwróconego, bo czyż nie było tychże jak to twoi rządzili?
@koń pociągowy - Pociąg jadący z Gdańska do Elbląga wg rozkładu potrafi czekać w Tczewie 20 min na wolny przejazd, linia jest przeciążona, pociągi Polregio są na samym końcu kolejki, piorytet mają Pendolino i ICC, do tego pociągi towarowe do portu i rafinerii, mieszkam w Pruszczu Gdańskim i wiem jak to wygląda, makabra, ,,