39
19.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
niczego nie bedzie mozecie pisać, papier wszystko przyjmie tylko robić nie ma komu :) hehe i tak niczego nie bedzie a bicie piany aż łupiez z karku :) i głupie komenty
(2026.01.19)

info

2  
  0
@Tylko grzecznie pytam - No dobrze, że pytasz grzecznie, .. my tu jesteśmy dla grzecznych I robimy dla grzecznych, jeśli oczywiście zawsze będziecie grzeczni - pytasz czy pozostaną jeszcze długo na stołkach... no oczywiście' -stołki są tak konstruowane, że każdy stołek jest wykonany indywidualnie pod każdego stołko- dupca I jest szyty na miarę. i nie da się tego zmienić - tak jak nie da się zmienić praw fizyki
Kpw.. (2026.01.19)
Pozdrowienia dla cenzora. I kolejny raz powtórzę boicie się już wszystkiego czujecie, że idzie zmiana..... To co do bauera pod berlin?
(2026.01.19)

info

4  
  2
"Jesteśmy tak naprawdę na początku drogi. Jeśli powstanie jakikolwiek dokument, to wtedy będziemy mogli rozmawiać o konkretach" tlumacze na nasze: gdy my bedziemy u wladzy nic nie powstanie.
Realista1 (2026.01.20)

info

1  
  1
A ty sie dobrze czeujesz? Zamist łuku masz linie prostą - to ktora bedzie szybsza?
@koń pociągowy - Pociągi przez Malbork, Tczew nie osiągną takich czasów przejazdów. Bo linia jest już na wyczerpaniu przepustowości i priorytetem są tam pociągi Pendolino. Na nowej trasie przez NDG takiego problemu nie będę całe szczęście. I będzie można dojechać do Gdańska w pół godz
Śliwka z Boguckim profanowali kościół na potrzeby politycznej hucpy. relację przedstawia pisowski portal którego nazwy nie wymienię. Obrzydzenie mam po tym jak portal serwuje pisowską demokrację - albo chwalisz pisiistów, albo usuwamy i blokujemy. Jest pis portal, pis kościół i pis poglądy. Na sali młodzież 80+, bo temat profanacji przybytku brzmi "Polska dla młodych". Nawet postawa i moralność Nawrockiego niczego w sumieniu old pisiorów nie ruszyła. A kościół beczy, że nie ma sal na religię. Bogucki fizycznie dopasowuje się do Lenina i Felka Dzierżymordy.
(2026.01.20)

info

2  
  0
Grasz w odwróconego, bo czyż nie było tychże jak to twoi rządzili?
@koń pociągowy - Pociąg jadący z Gdańska do Elbląga wg rozkładu potrafi czekać w Tczewie 20 min na wolny przejazd, linia jest przeciążona, pociągi Polregio są na samym końcu kolejki, piorytet mają Pendolino i ICC, do tego pociągi towarowe do portu i rafinerii, mieszkam w Pruszczu Gdańskim i wiem jak to wygląda, makabra, ,,
mkt (2026.04.20)