UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Śliwka z Boguckim profanowali kościół na potrzeby politycznej hucpy. relację przedstawia pisowski portal którego nazwy nie wymienię. Obrzydzenie mam po tym jak portal serwuje pisowską demokrację - albo chwalisz pisiistów, albo usuwamy i blokujemy. Jest pis portal, pis kościół i pis poglądy. Na sali młodzież 80+, bo temat profanacji przybytku brzmi "Polska dla młodych". Nawet postawa i moralność Nawrockiego niczego w sumieniu old pisiorów nie ruszyła. A kościół beczy, że nie ma sal na religię. Bogucki fizycznie dopasowuje się do Lenina i Felka Dzierżymordy.