UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pozdrowienia dla cenzora. I kolejny raz powtórzę boicie się już wszystkiego czujecie, że idzie zmiana..... To co do bauera pod berlin?


Anuluj