UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pozdrowienia dla cenzora. I kolejny raz powtórzę boicie się już wszystkiego czujecie, że idzie zmiana..... To co do bauera pod berlin?
Pozdrowienia dla cenzora. I kolejny raz powtórzę boicie się już wszystkiego czujecie, że idzie zmiana..... To co do bauera pod berlin?