UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niczego nie bedzie mozecie pisać, papier wszystko przyjmie tylko robić nie ma komu :) hehe i tak niczego nie bedzie a bicie piany aż łupiez z karku :) i głupie komenty
niczego nie bedzie mozecie pisać, papier wszystko przyjmie tylko robić nie ma komu :) hehe i tak niczego nie bedzie a bicie piany aż łupiez z karku :) i głupie komenty