UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niczego nie bedzie mozecie pisać, papier wszystko przyjmie tylko robić nie ma komu :) hehe i tak niczego nie bedzie a bicie piany aż łupiez z karku :) i głupie komenty


Anuluj