Wybrany wątek opinii

Na tych POwców to już patrzeć nie można. Jak są przy władzy to nic nie robią dla Polski i Polaków oprócz podburzania ludzi na PiS. Rękami i nogami się trzymają stołków. A kiedy są w opozycji to się na chama pchają do władzy, mszczą się za to że wyborcy odsuneli ich od władzy
(2026.01.19)
Grasz w odwróconego, bo czyż nie było tychże jak to twoi rządzili?
(2026.01.20)
Powrót do komentarzy