A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Cóż szkodzi obiecać. Niech dokończą tor wodni i port w Elblągu. Na więcej inwestycji, nie ma szans. Realnie to trzeba wprowadzić szybsze połączenie kolejowe do Gdańska. Gdzie idzie kasa oczywiście do Olsztyna. Wystarczy zobaczyć jakie inwestycje zrobiono tam i w okolicy w ciągu ostatnich kilku lat. W Elblągu, za grosze, odświeżono Promyk. Dobre i to, bo mogli nic nie dać.
A co na to motorówka? nagle zapadł się pod zieimię? Kiedy meeting prassowy? L) elo pozdro!
Temat zastępczy
W Elblągu mały remoncie w Promyku, a w Olsztynie dworzec kolejowy czy hala Uranii. O inwestycjach drogowych nie wspomnę. Nie ma porównania.
masz dziś szybkie i tanie połączenia Busami... włącz myślenie !
Przy obecnej władzy po nie powstanie tu nawet 1 metr chodnika, a co mówić o takiej inwestycji, może juras motorówka się wypowie tzw. madre jajo
Bo piniędzy nie ma i nie będzie ???
Chyba tylko naiwni liczą, że ludzie z Olsztyna zrobia cokolwiek dla rozwoju Elbląga. A PiS w osobie posła Leonarda Krasulskiego obiecywał takie zmiany dla naszego miasta / Urząd Marszałkowski, przyłaczenie do Pomorskiego, totalny rozwój itp. , a przez 8 lat absolutnej władzy w kraju zajęty był tylko łupierzem prezesa i unikaniem jakichkolwiek wypowiedzi, a od Elbląga wojewódzki olsztyn zabierał kolejne instytucje.
Nadal - tak łatwo się nie przeprowadzą się bo koszty życia, poziom zatłoczenia, stresu, mniej miejsc w przedszkolach itp. powodują, że mieszkanie w dużych aglomeracjach jest dużo trudniejsze. Może łatwiej zarobić kilka złotych więcej, ale też wydasz znacznie więcej, że już o komforcie życia nie wspomnę. A nawet jak się przeprowadzą - szczerze, to nadal nie kolej będzie czynnikiem determinującym tą przeprowadzkę... Za to kolej znacznie ułatwi dojeżdżanie do tej lepiej płatnej pracy i powrót do domu, gdzie kupisz usługę, skorzystasz z oferty kulturalnej czy sportowej, opłacisz czynsz, tu opłacisz podatki i zostawisz większą część swojego wynagrodzenia.
Tak busami bo zdrój żeście sprzedali