UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Jesteśmy tak naprawdę na początku drogi. Jeśli powstanie jakikolwiek dokument, to wtedy będziemy mogli rozmawiać o konkretach" tlumacze na nasze: gdy my bedziemy u wladzy nic nie powstanie.

Realista1

Anuluj