UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Tylko grzecznie pytam - No dobrze, że pytasz grzecznie, .. my tu jesteśmy dla grzecznych I robimy dla grzecznych, jeśli oczywiście zawsze będziecie grzeczni - pytasz czy pozostaną jeszcze długo na stołkach... no oczywiście' -stołki są tak konstruowane, że każdy stołek jest wykonany indywidualnie pod każdego stołko- dupca I jest szyty na miarę. i nie da się tego zmienić - tak jak nie da się zmienić praw fizyki

Kpw..