UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@koń pociągowy - Pociągi przez Malbork, Tczew nie osiągną takich czasów przejazdów. Bo linia jest już na wyczerpaniu przepustowości i priorytetem są tam pociągi Pendolino. Na nowej trasie przez NDG takiego problemu nie będę całe szczęście. I będzie można dojechać do Gdańska w pół godz


Anuluj