UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W pańswtwie rzadzonym przez KO, nic nie dizała, nic sie nie opłaca, wzystko jest byle jakie, nierentowne. Państwo z dykty prowadzone przez niemca.

jawamwójtaniewybierałem

Anuluj