UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W pańswtwie rzadzonym przez KO, nic nie dizała, nic sie nie opłaca, wzystko jest byle jakie, nierentowne. Państwo z dykty prowadzone przez niemca.
jawamwójtaniewybierałem
W pańswtwie rzadzonym przez KO, nic nie dizała, nic sie nie opłaca, wzystko jest byle jakie, nierentowne. Państwo z dykty prowadzone przez niemca.
jawamwójtaniewybierałem