UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@gdzie są te pieniądze?... W mediach piszą że prawie 100 mld rząd przeznaczył na same ODSETKI od deficytu który zrobił pis.30 mld rząd musiał dać na 13ki.30 mld na KRUS.10 mld na górnictwo. Kilka dużych baniek dostał kościół. No i się rozeszła kasa
Czas zaciskać pasa