UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pytanie Dworzec PKP ELBLĄG dlaczego tablica na dużym holu nie działa już od kilku miesięcy i czemu zdjęte są tablice w tunelach ? Jak na wsi masakra zero i formacji tragedia.....
Jarek 9
Pytanie Dworzec PKP ELBLĄG dlaczego tablica na dużym holu nie działa już od kilku miesięcy i czemu zdjęte są tablice w tunelach ? Jak na wsi masakra zero i formacji tragedia.....
Jarek 9