UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pytanie Dworzec PKP ELBLĄG dlaczego tablica na dużym holu nie działa już od kilku miesięcy i czemu zdjęte są tablice w tunelach ? Jak na wsi masakra zero i formacji tragedia.....

Jarek 9

Anuluj