Wybrany wątek opinii
Tak się tylko zastanawiam, jak to było w latach przed wojennych gdzie według rozkładu jazdy pociągów ludzie mogli ustawiać zegarki??? A i zimy były co najmniej nie mniejsze co teraz...
Do moderacji
Odpowiedz
46
8
Z komentarza wnioskuję, że pamiętasz lata przedwojenne, tamtejsze zimy i ówczesną kolej. Ciekawe...
Do moderacji
Odpowiedz
15
26
@Zegarmistrz Światła - dziadek był przedwojennym kolejarzem
Do moderacji
Odpowiedz
13
4
Fantazjuje kolega z opowieści zmyślonych, podobnie dwadzieścia lat temu podszedł do mnie facet i mówi przed wojna to murarz zimą nie pracował bo nie musiał !
Ma 62 lata i dziś znowu po wielu latach słyszę podobną anegdotę z tą niby dokładnością przed wojną. Ja z Elbląga do Gronowa dojeżdżałem do szkoły półtora roku w 1978/80 i też czekałem bo opóźnienia były są i będą ! Oby zaraz nie był następny co będzie mówił że za komunę było lepiej ? Może dla członka aparatu PZPR.
Do moderacji
Odpowiedz
9
5
@Zegarmistrz Światła - 2005 zegarmistrz było bardzo zimno ale jak w grudniu będziesz miał 18stke to ty tylko zimę na internecie wiedziałeś no może w tym roku coś zobaczyłes ale to jeszcze nie to
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Zegarmistrz Światła - On pamięta lata "przed wojenne", a nie nauczył się pisać poprawnie przedwojenne. Taki to jest wierny elektorat wierzący.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
I wyznawców pisu, bo to ich kontunacja.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@Zegarmistrz Światła - A do szkoły to Ty chodziłeś czy chodziłaś i historii to tam nie było ????
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Zegarmistrz Światła - Zegarmistrzu świata już idą po ciebie, więc bądż jasny i gotowy
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Jedź do Japonii i zobacz jak kursująpociągi! A u nasd sięk.. a nie da
Do moderacji
Odpowiedz
1
1