51
11.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Temat aktualny: trochę śniegu i problem. Szanowni wklepywacze to wszystko co teraz mamy wynika z tego iż partie ( grupy trzymające władze) walczą o stołki na których nie trzeba się przepracowywać i tylko brać kasę skąd się da.... Tak było za PC, PIS, PSL, UW, KO i jeszcze za kilka nowych skrótów... Szczytem jest brunatne kibolstwo z karolkiem na Jasnej Górze... Czy na prawde jesteśmy tacy bezwolni?
akuku (2026.01.12)
@akuku - Bóg i car wygłaszał na Jasnej Górze. Boże widzisz i nie grzmisz. To skandal mieć takiego prezydenta. Oszołom
Bajd (2026.01.12)
@Bajd - Te miejsce powinni przemianowac na brunatna górę
Taka historia (2026.01.12)
@necro - Bo kasa, przetarg wygrywa najtańszy, który bardzo często nie ma sprzętu, albo w znikomej ilości i polega na podwykonawcach... Szkoda, ze nikt z Miasta/Powiatu nie potrafi tego później rozliczyć karami.
Anonimek1 (2026.01.12)
@Bajd - Lepszy ryzy lokaj??? Albo ciepły lewy wafel?
(2026.01.12)
@Czas rozliczyć - Będziesz się moczył z tego powodu w gacie?
(2026.01.12)
Se jadę, jak se chcę. Nie pasi? Wyprzedzaj i drzyj dalej!
Hanut (2026.01.12)
@Nielubiekaczek - Kiepski argument przeciwko zarzutom o nieudolność rządzenia, braku pomysłu na rządzenie państwem, miastem. Wrzuć jeszcze fotkę Piotrowicza. Peowska beznadzieja.
(2026.01.12)
@Już się nie uśmiechamy - psisiurki to w imie trawe malowali na zielono-dawali radę!
kefirek robert (2026.01.12)
jak nie umiesz jeździć zostań w domu
(2026.01.13)

info

1  
  0