Wybrany wątek opinii

Temat aktualny: trochę śniegu i problem. Szanowni wklepywacze to wszystko co teraz mamy wynika z tego iż partie ( grupy trzymające władze) walczą o stołki na których nie trzeba się przepracowywać i tylko brać kasę skąd się da.... Tak było za PC, PIS, PSL, UW, KO i jeszcze za kilka nowych skrótów... Szczytem jest brunatne kibolstwo z karolkiem na Jasnej Górze... Czy na prawde jesteśmy tacy bezwolni?
akuku (2026.01.12)
@akuku - Bóg i car wygłaszał na Jasnej Górze. Boże widzisz i nie grzmisz. To skandal mieć takiego prezydenta. Oszołom
Bajd (2026.01.12)
@Bajd - Te miejsce powinni przemianowac na brunatna górę
Taka historia (2026.01.12)
@Bajd - Lepszy ryzy lokaj??? Albo ciepły lewy wafel?
(2026.01.12)
Powrót do komentarzy