Wybrany wątek opinii
Temat aktualny: trochę śniegu i problem. Szanowni wklepywacze to wszystko co teraz mamy wynika z tego iż partie ( grupy trzymające władze) walczą o stołki na których nie trzeba się przepracowywać i tylko brać kasę skąd się da....
Tak było za PC, PIS, PSL, UW, KO i jeszcze za kilka nowych skrótów... Szczytem jest brunatne kibolstwo z karolkiem na Jasnej Górze... Czy na prawde jesteśmy tacy bezwolni?
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@akuku - Bóg i car wygłaszał na Jasnej Górze. Boże widzisz i nie grzmisz. To skandal mieć takiego prezydenta. Oszołom
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Bajd - Lepszy ryzy lokaj??? Albo ciepły lewy wafel?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0