UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Temat aktualny: trochę śniegu i problem. Szanowni wklepywacze to wszystko co teraz mamy wynika z tego iż partie ( grupy trzymające władze) walczą o stołki na których nie trzeba się przepracowywać i tylko brać kasę skąd się da.... Tak było za PC, PIS, PSL, UW, KO i jeszcze za kilka nowych skrótów... Szczytem jest brunatne kibolstwo z karolkiem na Jasnej Górze... Czy na prawde jesteśmy tacy bezwolni?

akuku