UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@necro - Bo kasa, przetarg wygrywa najtańszy, który bardzo często nie ma sprzętu, albo w znikomej ilości i polega na podwykonawcach... Szkoda, ze nikt z Miasta/Powiatu nie potrafi tego później rozliczyć karami.

Anonimek1

Anuluj