UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Temat aktualny: trochę śniegu i problem. Szanowni wklepywacze to wszystko co teraz mamy wynika z tego iż partie ( grupy trzymające władze) walczą o stołki na których nie trzeba się przepracowywać i tylko brać kasę skąd się da.... Tak było za PC, PIS, PSL, UW, KO i jeszcze za kilka nowych skrótów... Szczytem jest brunatne kibolstwo z karolkiem na Jasnej Górze... Czy na prawde jesteśmy tacy bezwolni?
akuku