UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Paraliż to występuje u ciebie, w tej części ciała która jest najwyżej jak stoisz! Wszyscy inni tutaj też się mylą, prawda? Wtedy dopiero mogło być życie sparaliżowane, ale nie zamarło. I toczyło się dalej! A teraz przy kilku centymetrach śniegu tragedię ogłaszają, bo się na kostki nóg obutych w "adidasy" i coś co kiedyś było składową skarpet, śniegu nasypało. Olaboga! Aha! Z ostatniej chwili! Idź przejedź się pociągiem. To tak a propos tego, cyt: "o podobnym paraliżu jak wtedy wystąpił nie ma mowy".
Snowflakes around me🤦🏻