UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Paraliż to występuje u ciebie, w tej części ciała która jest najwyżej jak stoisz! Wszyscy inni tutaj też się mylą, prawda? Wtedy dopiero mogło być życie sparaliżowane, ale nie zamarło. I toczyło się dalej! A teraz przy kilku centymetrach śniegu tragedię ogłaszają, bo się na kostki nóg obutych w "adidasy" i coś co kiedyś było składową skarpet, śniegu nasypało. Olaboga! Aha! Z ostatniej chwili! Idź przejedź się pociągiem. To tak a propos tego, cyt: "o podobnym paraliżu jak wtedy wystąpił nie ma mowy".

Snowflakes around me🤦🏻

Anuluj