UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Snowflakes around me🤦🏻 - W tamtych latach jeździłam pociągami i wiem jakie były opóźnienia. A teraz to życie się nie toczy?, twoje może zamarło już jakiś czas temu. To tamtej zimy były odwołane zajęcia w szkołach. "Kilka centymetrów śniegu", miary też mylisz. Kto i gdzie ogłasza tragedię? Informowanie o utrudnieniach nie jest ogłaszaniem tragedii, kto tak ten bezmyślny organ u ciebie zmanipulował?. Ja wsiadam do samochodu i jadę gdzie chcę. Masz dużo ograniczeń, a pamięć już zawodzi.


Anuluj