UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jestem hrabia jerzy co w łóżku leży bo mi się należy jak kto nie wieży że mi się dobrze leży to mi to leży
jestem hrabia jerzy co w łóżku leży bo mi się należy jak kto nie wieży że mi się dobrze leży to mi to leży