UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam prośbę do kierownictwa grup odśnieżających. WEŹCIE ZRÓBCIE SZKOLENIE KIEROWCOM. Wczoraj widziałem jak po przejechaniu pługu ulica wyglądała gorzej niż przed pługiem.

Bylejakość

Anuluj