UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam prośbę do kierownictwa grup odśnieżających. WEŹCIE ZRÓBCIE SZKOLENIE KIEROWCOM. Wczoraj widziałem jak po przejechaniu pługu ulica wyglądała gorzej niż przed pługiem.
Bylejakość
Mam prośbę do kierownictwa grup odśnieżających. WEŹCIE ZRÓBCIE SZKOLENIE KIEROWCOM. Wczoraj widziałem jak po przejechaniu pługu ulica wyglądała gorzej niż przed pługiem.
Bylejakość