UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Już się nie uśmiechamy - Trzeba mieć siano w głowie żeby tak napisać. Gdzie są pisowskie chłopy? Dlaczego nie pomagają? " Życie nie tylko po to jest by brać"

Tylko daj i daj

Anuluj