UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Już się nie uśmiechamy - Trzeba mieć siano w głowie żeby tak napisać. Gdzie są pisowskie chłopy? Dlaczego nie pomagają? " Życie nie tylko po to jest by brać"
Tylko daj i daj
@Już się nie uśmiechamy - Trzeba mieć siano w głowie żeby tak napisać. Gdzie są pisowskie chłopy? Dlaczego nie pomagają? " Życie nie tylko po to jest by brać"
Tylko daj i daj