97
05.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nosz gdzie nie spojrzysz sami eksperci od rad po porad tylko fachowców brak !
(2026.01.05)

info

26  
  6
A gdzie zbiornik retencyjny obiecywany na banerach wyborczych w 2018 roku przez poprzedniego włodarza? Dlaczego obecny toleruje obecność poprzedniego na sesji? Co to ma być?
(2026.01.05)
Ten człowiek to już nie panuje nad sobą. Wcisła jest dyktatorem. Jemu się wydaje, że Elbląg jest jego prywatnym miastem
(2026.01.05)

info

30  
  4
Kolega po podstawówce? Klasyczny wyborca PiS. Piszemy gwiazdorzyć zapamiętaj sobie jak chcesz błysnąć.
(2026.01.05)
Wszystko jest kwestią kasy. Gotowość do zalania pola uprawnego. Jestem chętny bo od tego protestowania ws Mercosur już mi wątroba siada. Płatne ryczałtem miesięcznie? Czy wyłącznie w przypadku otwarcia wrót i cofki? Wiecie, że ratunkowo każda koparka na rozkaz wojewody może otworzyć wał i zalać co chcą wystarczy kryzysowe rozporządzenie.
(2026.01.05)
Czują, że ludzie chcą ich odsunąć za te wszystkie draństwa to zaczęli się pokazywać, że niby pracują. Obrzydliwe typy dla mnie.
(2026.01.05)
A więc ? Kogo proponujesz by zastąpił Wcisłę ?
(2026.01.05)

info

3  
  14
Fanklub Senatora jak zwykle na posterunku
Czy (2026.01.05)

info

16  
  3
Przy ich polityce to za 50 lat cos sie zbuduje jak na obrazku
(2026.01.05)
Za niego proponuję mojego kundelka, jest bardziej rasowy, ma mądre oczy, a szkoły kończył dzienne nie wieczorowe.
(2026.01.05)

info

10  
  4