UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszystko jest kwestią kasy. Gotowość do zalania pola uprawnego. Jestem chętny bo od tego protestowania ws Mercosur już mi wątroba siada. Płatne ryczałtem miesięcznie? Czy wyłącznie w przypadku otwarcia wrót i cofki? Wiecie, że ratunkowo każda koparka na rozkaz wojewody może otworzyć wał i zalać co chcą wystarczy kryzysowe rozporządzenie.