UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystko jest kwestią kasy. Gotowość do zalania pola uprawnego. Jestem chętny bo od tego protestowania ws Mercosur już mi wątroba siada. Płatne ryczałtem miesięcznie? Czy wyłącznie w przypadku otwarcia wrót i cofki? Wiecie, że ratunkowo każda koparka na rozkaz wojewody może otworzyć wał i zalać co chcą wystarczy kryzysowe rozporządzenie.


Anuluj