Wybrany wątek opinii

Przy ich polityce to za 50 lat cos sie zbuduje jak na obrazku
(2026.01.05)
A wystarczy zadbać o melioracje na Żuławach kiedyś jak byłem młody to jak się pojechalo na ryby to gdzie stanol to wędkę zarzucił a dziś staniesz i wody nie widać tak zarośnięte
Senior z Elbląga (2026.01.05)
Powrót do komentarzy