A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Hubbabubba - "Chronić to trzeba nas przed tym bezwstydnym typem który łupi skarb państwa i ośmiesza wizerunek polityka. " - czyli Jarosławem.
Strasznie cierpicie konfitury i pistrolle - wam życie za pracujących pieniądze już nic nie przeszkadza.
No tak już jest z PO. Przed wyborami udają takich miłych, przyjaznych, kiedy głosy są potrzebne, mało człowiekowi w..... nie wejdą. Obiecują złote góry, gruszki na wierzbie. A po wyborach to mają gdzieś Polaków
A wystarczy zadbać o melioracje na Żuławach kiedyś jak byłem młody to jak się pojechalo na ryby to gdzie stanol to wędkę zarzucił a dziś staniesz i wody nie widać tak zarośnięte
Jeżeli rozliczenia twoich uważasz za draństwa, to gratuluję ci dobrego samopoczucia...
Coś mnie ominęło, wybory są?
Cały Emblong z Jurkiem !
ten człowiek w moich oczach nie ma ani krzty wiarygodności. w 2019 roku chodził po placu słowiańskim ze swoimi ludźmi i nabierali na głosowanie na swoją kandydaturę. spytałem wtedy dlaczego ta nowa kolej omija elbląg, a zatrzymuje się w działdowie. wiecie co mi powiedział ? że on załatwia stację w elblągu, że on walczy. chyba z rodakami
Wątroby to siądą po żarciu z Mercosur, W UE średnio na hektar najwięcej pestycydów zużywa się w Holandii- ponad 8 kg, w Irlandii i Belgii blisko 7 kg, we Włoszech ponad 5 kg, we Francji, Hiszpanii i Niemczech około 4 kg, w Polsce poniżej 2 kg, a w takiej Brazylii z Mercosur ponad 12,6 kg, protesty przeciwko Mercosur są w pełni słuszne, ta umowa zaszkodzi nie tylko rolnictwu, ale i polskiemu przemysłowi spożywczemu, maszynowemu, który produkuje dla rolnictwa i innym gałęziom gospodarki, zwłaszcza, że Polska rocznie eksportuje żywności za ponad 52 mdl euro i ma nadwyżkę eksportu w tym zakresie 18 mld euro, nasz kraj na tym zarabia, a eksport żywności z Polski stanowi około 15% całego eksportu naszego kraju.
zasypać zaorać i zasiać ziemniaki