Wybrany wątek opinii

A gdzie zbiornik retencyjny obiecywany na banerach wyborczych w 2018 roku przez poprzedniego włodarza? Dlaczego obecny toleruje obecność poprzedniego na sesji? Co to ma być?
(2026.01.05)
Gdzie są zbiorniki? Serio? Przypomnij ile pis przez 8 lat dał na zbiorniki??? A ile dał na kościoły? Swoich pisiorów pytaj.
pis to stan umysłu (2026.01.05)
Przez osiem długich lat. Wodami Polskimi i Lasami Państwowymi władał PIS. I jakoś nie zrealizował tego przedsięwzięcia. A może jestem ślepy - na sieci wybudowanych promach, albo w stadninach jest wiele zbiorników przeciwpowodziowych. A nawiasem mówiąc, wiele hałasu o nic. Powodzi nie było!!!!! Szkody i koszty tysiące razy mniejsze niż jakieś wrota do rozumu. I to wiele lat powodzi od cofki nie było. Były od nawalnych deszczów spływających z państwowych gruntów państwowymi rzekami i strumieniami.
entuzjasta (2026.01.05)
Powrót do komentarzy