UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A gdzie zbiornik retencyjny obiecywany na banerach wyborczych w 2018 roku przez poprzedniego włodarza? Dlaczego obecny toleruje obecność poprzedniego na sesji? Co to ma być?


Anuluj