UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdzie zbiornik retencyjny obiecywany na banerach wyborczych w 2018 roku przez poprzedniego włodarza? Dlaczego obecny toleruje obecność poprzedniego na sesji? Co to ma być?
A gdzie zbiornik retencyjny obiecywany na banerach wyborczych w 2018 roku przez poprzedniego włodarza? Dlaczego obecny toleruje obecność poprzedniego na sesji? Co to ma być?